Prodej

Naši certifikovaní prodejci vám rádi poradí.

Naši prodejní poradci vám rádi pomohou a osobně a srozumitelně představí náš široký sortiment. Toto osobní jednání může proběhnout buď přímo u vás nebo na naší pobočce v Karlových Varech nebo Ústí nad Labem. Potěší nás, pokud nás budete kontaktovat, protože osobním kontaktům a individuální péči o klienty přikládáme velký význam.

Zajistěte si výhodnou cenu.

Nyní můžete využít špičkových podmínek pro vozidla z našeho souboru předváděcích vozidel. Najeto jen pár kilometrů, nadstandardní výbava a spousta doplňků: Využijte příležitost vybrat si až ze 100 předváděcích vozů a odvézt si své vozidlo. Prohlédněte si naši top nabídku nebo si vyberte z naší nabídky skladových vozů svůj nový nákladní vůz Mercedes-Benz nebo FUSO.

Naši prodejní poradci vám rádi sdělí podrobnosti.

Content demonstrationVehicles sale
eMobility

eMobility

Začíná nová éra dopravní logistiky. S nulovými lokálními emisemi, trvale udržitelná. Seznamte se s modelem eActros ve filmu. Charged & Ready pro vstup do budoucnosti.

Leasing a financování

Leasing a financování

Již každé druhé nákladní vozidlo Mercedes-Benz je pronajato nebo financováno prostřednictvím společnosti Mercedes-Benz Financial Services. Získejte více informací o našich produktech.

Speciální vozidla pro nebezpečné akce: Sanitky, požární vozidla, vozidla na odvoz a likvidaci odpadu i speciální a komunální vozidla od Mercedes-Benz Trucks jsou velice spolehlivá a odedávna jsou součástí komunální infrastruktury. Naši prodejci speciálních vozidel vám rádi poradí.

Content specialVehicles sale

Kontakt.

Content contactUs

Oslovení:*

Kontaktujte mě prosím:

*Povinné pole
Úspěch

Zpráva byla úspěšně odeslána.

Chyba

Chyba při odesílání zprávy.

Nahoru